Nazywam się Katarzyna Drożdż. Jestem adwokatem. Wcześniej – jeszcze jako prawnik – odbyłam we Wrocławiu 3,5 letnią aplikację pod patronatem adwokatów znanych z profesjonalizmu i wysokiej etyki zawodowej.

W 2012 r. zdałam państwowy egzamin adwokacki. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Radomiu (nr wpisu RAD/Adw/225). Możesz sprawdzić tą informację klikając tutaj.

Własna kancelaria adwokacka to rezultat mojej konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, to miejsce, w którym aktualnie wykonuje z powodzeniem zawód adwokata.

Świadczę usługi z wielu dziedzin prawa. Klientom oferuję nie tylko swoją wiedzę fachową, ale i doświadczenie wynikające z wcześniejszej pracy w innych kancelariach adwokackich. Sprawy moich Klientów prowadzę rzetelnie i skutecznie.

Usługi prawne wykonuję nie tylko w województwie mazowieckim, ale przede wszystkim na terenie całego kraju – bez żadnych ograniczeń terytorialnych. W tym celu współpracuję ze sprawdzonym i zaufanym zespołem adwokatów, radców prawnych, prawników i notariuszy.

Moimi Klientami są również osoby mieszkające za granicą. W związku z tym bardzo często działam on-line, przez telefon oraz za pomocą komunikatora Skype.

Znajomość języka angielskiego umożliwia mi przyjmowanie zleceń także od Klientów zagranicznych, często przedsiębiorców potrzebujących pomocy w związku z prowadzoną w Polsce działalnością gospodarczą.

Jestem konsekwentna, uparta i przebojowa. Jako adwokat chcę walczyć i wygrywać. Sala sądowa to moja pasja i powołanie.

Zapraszam do skorzystania z moich usług,

adwokat Katarzyna Drożdż

Sprawdź co myślą o mnie inni klikając tutaj.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną. Znajdę najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Znam prawo i wiem jak je stosować.

adwokat Katarzyna Drożdż
tel. kom. 734 148 690
e-mail: adwokat.drozdz@gmail.com

Kancelaria Adwokacka
ul. Mogielnicka 28 lok. nr 1
05-600 Grójec
NIP: 6581847154
REGON: 022247887

Godziny otwarcia:
Proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania (spotkania możliwe są również w soboty)